AKTUALNOŚCI / O G Ł O S Z E N I E


Kierownika Zakładu Oczyszczania i Wodociągów w Skoroszycach

               

 

Na podstawie § 13 i § 19, ust. 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U z 2020, poz. 697) informuję mieszkańców, że ZOiW  realizuje zadania niezbędne do zapewnienia pomocy obywatelom z zakresu: świadczenia usług komunalnych.

Ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa interesantom i pracownikom zadania będą realizowane przy minimalnym kontakcie osobistym.  Zakład Oczyszczania i Wodociągów w Skoroszycach zwraca się z prośbą o wpłacanie należności za wodę i ścieki w punktach Poczty Polskiej , filiach banków lub drogą elektroniczną. Mieszkańcy ,którzy nie mają innej możliwości wpłaty  należności za usługi  będą mogli  uczynić to w siedzibie Zakładu w każdy poniedziałek od godziny 8.30 do 12.00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ( 77 431 83 97). Zwracamy się z prośbą o telefoniczne podawanie stanu liczników za zużytą wodę ,dla pozostałych mieszkańców będzie wystawiona faktura za średnią faktycznie zużytą wodę. Ze względu na płacony VAT korekta rachunku będzie możliwa przy następnej fakturze po telefonicznej informacji o ilości zużytej wody.

Od dnia 25 maja 2020 roku zostanie otwarty PSZOK zgodnie z wywieszonymi godzinami otwarcia:

- poniedziałek 9.00- 17.00

- środa             11.00-15.00

- piątek             7.00- 15.00

            Przypominamy ,że zgodnie z regulaminem PSZOK mieszkańcy sami segregują odpady dlatego w przypadku dostarczenia odpadów wielkogabarytowych oraz ciężkiego sprzętu AGD prosimy o przyjazd z osobą towarzyszącą. Przypominamy ,że lodówki, zamrażarki pozbawione agregatów nie będą przyjmowane na PSZOK.

         Zgodnie z § 13 rozporządzenia

  Zakład Oczyszczania i Wodociągów w Skoroszycach będzie obsługiwał mieszkańców tylko w przypadku powstania awarii na sieci wodno-kanalizacyjnej.

 Informujemy ,że  dokumenty dotyczące wydania warunków technicznych należy dostarczać do ZOiW za pośrednictwem Poczty Polskiej , za pomocą poczty elektronicznej lub osobiście  po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym ( 77 431 83 97).

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy , ale najważniejsze jest Nasze bezpieczeństwo.

  • Data aktualizacji: 2021-02-17 08:14
  • |
  • Licznik odwiedzin: 104 290